Що чекає українців у 2023 році: астрологічний прогноз 

У 2023 році Україна має великі шанси повернути Крим, однак це не означатиме кінець війни. 

Що очікує українців у наступному році  – читайте у прогнозі астролога Олени Кравченко.

Олена Кравченко

31 грудня 

Цікавий період в астрологічному сенсі. У цей день о 15:45 відбудеться точне повернення Плутона в те ж саме положення, яким воно було на початку війни. Для нас це означає схиляння з боку росії та партнерів до перемовин з окупантами. Проте наша позиція залишиться незмінною.

Масованих ракетних обстрілів на 31 грудня не прогнозується. З нашого боку можливі воєнні ініціативи, про які ми дізнаємося пізніше. 

7 січня

На Різдво прийде усвідомлення пройденого шляху, переоцінка цінностей. У військових справах Україну очікує важлива підготовка. До чого – важко відповісти.

25 січня – день народження Володимира Зеленського

З цього приводу очікується активна допомога Україні від країн-партнерів та неочікувані заяви з боку світових лідерів.

У цей період постає питання спроби замаху на Зеленського. Можливо, він станеться, можливо, це будуть лише пусті погрози від Кремля, розігнані пропагандистами.

Кінець лютого

Наприкінці лютого 2023 року очікується деяке розчарування серед населення через те, що воєнні дії просуваються не так вдало, як нам би цього хотілося. 

Блекаути

Самий тяжкий період – зима, а разом із нею закінчаться гострі проблеми з електропостачанням.

Прорив ЗСУ

Літо 2023 року – найсприятливіший період для нашої армії. До серпня можливі великі перемоги, зокрема звільнення Криму. Але це не означатиме, що все закінчилося.

Кінець наступного року буде дуже напруженим. Лише у травні 2024-го року можливе завершення періоду воєнної лінії для України.

Нова воєнна кампанія

Жовтень, листопад 2023 року – за підтримки світових лідерів, нових поставок зброї, яка вже йде виготовленою за ленд-лізом, нас очікує нова сторінка в російсько-українській війні. На нас очікують запеклі бої.

Цілком вірогідне утворення нових воєнних альянсів, про які вже були натяки в світовому політикумі – як типу об’єднання України, Польщі, країн Прибалтики. 

Готовність російської армії та новий лідер 

Окупантів очікує величезна криза щодо забезпечення. Проте нового лідера для росії поки що не має, його образ є прямо протилежним тому, що зараз є взірцем для російського суспільства – демократичний, налаштований на майбутнє, розвиток технологій. Найосновніше – без повернення назад до радянщини. 

Довгостроковий прогноз

Небезпека з повітря буде зберігатися до кінця 2023 року. Це демонструє позиція планети Уран. Загальна перебудова світу триватиме до 2027 року. Україна з цією війною просто стала однією з перших в плані змін, своєрідною їх родоначальницею. До 2027 року майже всі диктаторські режими будуть тим чи іншим чином повалені. І ми матимемо в Новому світі певну перевагу – коли інші країни лише зануряться в схожі проблеми, ми вже матимемо у цьому неабиякий досвід. 

Читати ще