Святковий образ для настрою попри все. Поради стиліста (фото)

«Який там святковий настрій?» - запитаєте ви та будете праві. Не до свята зараз. Але на зло ворогам, ми все одно збиратимемось за сімейним столом, приготуємо смачні страви та загадаємо бажання опівночі. Все одно хочеться зустріти Новий рік гарними та щасливими.

Редакція УСІ.LIFE звернулась до стиліста Галіни Темцунік із традиційним передсвятковим питанням: що ж у тренді зараз у мейку? Її поради читайте у матеріалі.

Галина Темцунік – керівниця б’юті-студії, лауреатка міжнародних конкурсів:

Вибір – це добре чи погано? Для мене безперечно добре, але іноді вкрай складно! Щороку вибір новорічного мейка для багатьох – це завдання не з легких! І я з цього числа… мучеників. Напевно, я надаю цьому таке гіперболізоване значення, тому що дуже люблю це свято, і вважаю його одним із найголовніших у році. Це свято, як конфетті з хлопавки, де синій, жовтий, червоний, фіолетовий, зелень, помаранчевий – це любов, надія, мрії, цілі, плани, дива і т.д.

Як? Як зробити цей вибір? Коли фантазія вирує і кожен день у голові нова картинка, і всі вони цікаві.

Тоді я, як візажист, беру себе в руки, і вдаюсь до методу дослідження питання. Я намагаюся розкласти варіанти по поличках.

Цього року на нас чекає справжня битва титанів. Жодних компромісів. Втім, як і багато іншого в нашому житті зараз.

На першому рингу зустрічаються ультра матовий мейк і блиск блискучий! Два прекрасних види мейку. Зазвичай один приходить на зміну іншому. Але не цього разу! Так, якщо вирішили вибрати один з них, не обмежуйте себе, пірнайте в нього з головою!

На другому рингу – чорні ночі, вугільні величезні стрілки і найяскравіші губи найнеймовірніших відтінків!

На третьому – знебарвлені брови та брови-хулігани (такі ж темні, як і широкі).

Pantone назвав головним кольором року – Viva Magenta (малиново-червоний відтінок з фіолетовим підтоном), а Східний календар стверджує, що щастя принесе-блакитний. Ось і самі думайте, хто у нас на четвертому рингу!

І лише один стиль не боротиметься ні з ким! Це мейк у жовто-блакитних тонах! Мейк на підтримку свободи, гідності, справедливості та єдності! І зараз символом цих людських цінностей стала – Україна!

Миру нам! І можливості робити свій вибір завжди.

Читати ще