Перший благодійний SMART BRUNCH збирає в Одесі унікальних спікерів

Перший благодійний SMART BRUNCH відкриє для гостей кейси з корисною інформацією, яку неможливо знайти в книгах чи онлайн-курсах. Відомі українські експерти у сфері бізнесу, маркетингу, PR і ЗМІ поділяться унікальними знаннями та вивіреним досвідом. Який концентрат знань ви зможете отримати вже першого липня — читайте в нашому матеріалі. Спойлер: всі зібрані кошти підуть на допомогу ЗСУ та дітям Херсонщини.

Про це УСІ.Life розповіли організатори заходу.

У 2023 році українці стали донатити вдвічі менше, ніж у 2022-му — такий звіт опублікувала комунікаційна агенція Postmen. Згідно з дослідженням, в середньому українці надсилають на допомогу Збройним силам України 1525 грн на день. Цей показник вдвічі менший, ніж торішній.

Це стало одним з приводів провести перший благодійний SMART BRUNCH, кажуть організатори. Квиток якраз символічно коштує 1500 гривень. Окрім того, цей захід — шанс отримати унікальну інформацію, яка переверне ваш підхід до бізнесу, маркетингу та PR. Сконцентровано досвідченні експерти своєї справи поділяться своїми унікальними знаннями та кейсами.

Олександра Решмеділова поділиться інсайтами ефективного політичного піару, який допомагає реалізувати свої цілі без факапів.

Олена Орлова розкриє всю суть благодійного піару, відкриваючи експіріенс успішних кампаній, які реально допомогли людям.

Ганна Єрмакова розкаже, як врятувати репутацію в надзвичайних ситуаціях і ділитиметься своїми цінними стратегіями.

Марія Брезницька виступить з кейсом про харчування та суворі виклики у воєнний час.

Вʼячеслав Цівчинський розповість про стратегії і досвід співпраці з благодійними міжнародними платформами.

Дарія Курілюк відкриє для вас чуттєву сторону маркетингу та як він працює під час війни?

Але це ще не все! Цей благодійний Smart-бранч також має особливий місійний аспект. Всі зібрані кошти підуть на допомогу Збройним Силам України та дітям Херсонщини.

Анна Кравцова, екс-головна редакторка 7 каналу, співзасновниця InDream та соорганізатор SMART BRUNCH каже:

Це дуже важливий бранч, бо ми збираємо на пташку для наших хлопців та дівчат ЗСУ, а також на смаколики для дітей. Бо бути експертом це не тільки можливість ділитися знаннями, ай можливість завдяки своєму досвіду допомогти людям та вносити свою частку у наближення перемоги.

Організатори івенту вірять, що великі зміни починаються з маленьких кроків, тому присутність кожного на цьому заході має велике значення. Це справжній внесок в життя тих, хто потребує нашої допомоги.

Місце проведення — Le Grand Cafe Bristol. 1 липня. 13:00-17:00.

Читати ще