Пошук роботи під час війни: де шукати, що пропонують найвідоміші сайти

Після початку війни в Україні багато людей втратило роботу. Тепер підприємцям потрібен час на переформатування діяльності. 

Защзначимо, що у важкі часи люди повинні робити те, що в них найкраще виходить.Ми підготували для вас інформацію щодо пропозицій та можливостей в цей не простий час.

Rabota.ua

Крім звичайних рубрик сайту, додався розділ “Вакансії для перемоги”. Шукають тих, хто може працювати на гарячих точках:

  • Працівників магазинів: касирів, вантажників, бухгалтерів, водіїв;
  • Працівників заправок: продавців, заправників;
  • Лікарів, фармацевтів, волонтерів;
  • Персонал для некомерційних організацій.

Робота в тилуволонтерство та оплачувана робота

Цей сайт створили практично одразу, як почалася війна – 28 лютого. Загалом він орієнтований на пошук волонтерів, але можна знайти і оплачувані вакансії.  Також є можливість залишити оголошення і розповісти в ньому про свій досвід і навички.

Тут шукають людей, які можуть писати тексти, водіїв та програмістів та інші.

UaJobNow

Telegram-канал, який допомагає знайти роботу під час війни тим, хто її втратив. Тут розміщують тільки оплачувані вакансії в Україні, Європі та віддалені.

Публікація всіх вакансій безкоштовна. На каналі відсутня комерційна реклама, також не публікують вакансії компаній із Росії та Білорусі.

Hire for Ukraine: пошук по резюме

Цей сервіс пропонує українцям створювати за розміщувати резюме. Потім працівники сайту передають контакти тих, хто шукає роботу компаніям та організаціям.

Резюме розміщують працівники beauty-сфери, HR-менеджери, IT-спеціалісти, музиканти, дизайнери, будівельники, архітектори, няні.

Jooble: робота для українців за кордоном

Сервіс, який працює у 71 країнах, створив окремий розділ – “Робота для українців за кордоном”. Тут є корисні поради щодо написання резюме та безпеки працевлаштування. Всі вакансії також можна знайти на телеграм-каналі Jooble.

Work.ua: безліч вакансій

Зараз на сайті – понад 30 000 вакансій.

Найбільше потрібні люди на робочих спеціальностей – 9 000 оголошень. Також великий попит на працівників у сфері продажів та сфері обслуговування – більше ніж 8 000 оголошень.

HappyMonday.uaробота у Європі

На цьому сайті можна знайти вакансії в різних містах Європи. Тут шукають водіїв до Естонії, програмістів до Словаччини, дизайнерів до Німеччини.

UA.Talentsробота в Україні та в Європі

Нова і сучасна платформа, яку заснували 4 підприємця з України, пропонує всі охочим знайти роботу в Україні та ЄС. Шукають майбутніх працівників такі компанії як Bolt, Meta, Zalando.

Зараз на сайті є більше 5,000 вакансій. Більшість вакансії орієнтована на сферу IT.

Також роботодавці зацікавлені в працівниках медичної сфери, ретушерах, дизайнерах, менеджерах, копірайтерах, пакувальниках.

Джерело: https://bzh.life

Читати ще