Їжа, вітаміни, добавки та інші товари для тварин: MasterZoo працює

Магазини зоотоварів мережі MasterZoo працюють! У власників домашніх тварин, працівників притулків та волонтерів є можливість закупити корм, наповнювачі та інші товари для чотирилапих друзів у сьогоднішніх складних умовах.

Війна стала жахливим випробуванням для людей. Перевіркою на міцність вона стала і для тварин. На вулицях – тисячі покинутих вихованців, від погляду на яких стискається серце. У притулках кількість підопічних зростає з кожним днем. Навантаження на людей, небайдужих до долі тварин, зросло в декілька разів. Сьогодні допомогти тваринам намагаються навіть ті, хто сам відчайдушно потребує підтримки – і це теж герої свого часу. Люди, готові допомагати тваринам навіть під час війни.

Волонтери по всій країні шукають корми та наповнювачі. Власники домашніх тварин хвилюються, чи зможуть поповнити запаси кормів, добавок та вітамінів для своїх улюбленців. В особливо складній ситуації опинилися власники котів і собак, яким потрібні конкретн і типи кормів: наприклад, для чотирилапих з чутливим травленням або хворих на діабет.

Тварини потребують вітамінів, і деякі з них можуть залишатися здоровими лише за умови регулярного прийому тих чи інших препаратів, добавок. У зв’язку з активною міграцією багатьом потрібні переноски, напувалки, лежанки, щоб забрати улюбленця з собою та облаштувати його на новому місці. Переноска набагато надійніша у порівнянні з підручними засобами транспортування чотирилапого друга!

Незважаючи на весь той екзистенційний жах, у якому зараз опинилася Україна, мережа зоомаркетів MasterZoo не припиняє працювати. Асортимент воєнного часу включає найнеобхідніші товари:

  • корми;
  • наповнювачі;
  • контейнери для перевезення;
  • вітаміни;
  • ласощі;
  • посуд;
  • лежанки, дряпки.

Ситуація у країні стрімко змінюється, тому графік роботи щодня оновлюється, логістику доводиться коригувати на ходу. Слідкувати за змінами можна на сайті MasterZoo.

Корм для тварин можна купити офлайн, розглянути та оцінити наживо кожну одиницю товару, проконсультуватися з продавцем, уточнити деталі використання аксесуарів або прийому вітамінів.

Ми докладаємо максимум зусиль, аби поставити в магазини все, що може знадобитися для безпеки, здоров’я і гарного настрою наших улюбленців. Ми відповідаємо за тих, кого приручили. Просимо також усіх по можливості допомагати працівникам притулків та волонтерам у наданні допомоги покинутим тваринам, які потребують захисту, їжі та даху над головою. Всіх небайдужих закликаємо також допомогти поширити цю інформацію – робіть репости та ділитися у соціальних мережах.

А ми подбаємо про гідну якість життя для кожного хвостатого.

Читати ще