Марафон #ВсеБудеУкраїна відповість на актуальні питання молоді 

Як розпізнати та впоратись з тривожними станами? Як протидіяти фейкам та фільтрувати інформацію? Як знайти роботу в умовах війни? На ці та інші питання будемо відповідати на платформі Career Hub у межах онлайн-марафону корисних порад для молоді #ВсеБудеУкраїна. 

Марафон #ВсеБудеУкраїна наша відповідь на сучасні виклики та актуальні потреби молоді. Щодня ми будемо пропонувати короткі інфографіки з порадами, підбірки можливостей для працевлаштування та корисних ресурсів, а також щосереди о 17:00 будуть проходити групи психологічної підтримки. 

Марафон охопить питання фізичної та інформаційної безпеки, ментального здоров’я, зайнятості та матеріального забезпечення, еміграції та волонтерства. 

Всі додаткові питання ви зможете поставити у чаті каналу Career Hub у Телеграм, а ми залучатимемо експертів та професійних психологів-консультантів, що нададуть відповіді. Тут вам обов’язково допоможуть. 

Приєднуйтесь до нашого каналу https://t.me/careerhub. Будемо раді стати “другом і порадником”, який підтримає та зігріє оптимізмом у будь-якій ситуації.

Назва марафону з точністю відображає найближче майбутнє українців, адже 100% #ВсеБудеУкраїна! Ми переможемо! 

Марафон організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України.

____

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Платформа Career Hub допомагає визначитись із вибором професії і планувати майбутню кар’єру, отримати якісну освіту для професійної самореалізації, розвивати професійні та м’які навички, а також підготуватись до роботи майбутнього.

Читати ще